KURUMSAL

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1988 yılında doğdu...

1988 yılında aile firması olarak İstanbul / Sultanbeyli'de küçük bir atölyede kurulmuştur,

İnsan gücüyle çalışan küçük bir tipo makineyle ticari yolculuğuna başlayan ve o yıllarda kartvizit fatura gibi perakende baskılar yapabilen Yüksel Ofset 90'lı yılların ortalarına doğru makine yatırımı yaparak makine parkurunu genişletmiştir.

Müşteri portföyünü geliştirerek piyasanın güvenini elde eden ve ilkesi olan ahlaklı ticaret anlayışıyla yoluna devam eden Yüksel Ofset her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur, Ürettiği ürünün her daim yanında olan ticari anlayışı gücüne güç katmıştır. Çeyrek asırı aşkın geçmişiyle günümüzde her ebata çok renkli ofsetlerle kağıda baskı yapabilen Baskı Öncesi, Baskı ve Baskı sonrası makine parkuruyla müşterilerinin tüm istek ve taleplerine cevap verebilmektedir. 32 yıllık geçmişiyle sektöründe hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bundan sonraki ticaret hayatına tıpkı bugüne kadar olduğu gibi sürekli kendini geliştirerek müşterilerine en hızlı ve en kaliteli ürünü sunmak için matbaa basım nabzını takip etmektedir. En küçük ebattan en büyük ebata kadar ofset baskı yapabilen ve selefon, kesim, yapıştırma, lak gibi baskı sonrası hizmetler vererek üretim süreci sonunda ürünleri titizlikle ambalajlayarak sevk etmektedir.

Yüksel Ofset kendini bu günlere kadar taşıyan tüm iş ortaklarına teşekkürü bir borç bilmektedir.

Ara Bölüm

Vizyon

VİZYONUMUZ

Kağıt ve karton sektöründe kalite ve uygulama yönünden farkımızı ortaya koymak, Global pazarda kendi sektöründe öncü kuruluş olmak.

Misyon

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışla ticari ahlak kurallarından ödün vermeden, Sürekli gelişmeye, değişime ve yeniliğe açık olmaktır.

 

İlkelerimiz

İLKELERİMİZ

+Çalışma aksimizi ve dürüstlüğümüzü yarınlara taşıyoruz
+Kurulduğu tarihten bu yana her zaman tecrübesini artırmayı ve kendini gerek makine parkuru gerekse yönetim anlayışıyla geliştirmeyi ilke edinmiş Yüksel Ofset Matbaacılık daha nice yıllar çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve toplumumuza karsı güvenilir bir kuruluş olma unvanını taşımayı sürdürecektir.

Kalite Politikası

KALİTE POLİTİKASI

+ Gelişen teknoloji ve insan gücünü en iyi şekilde kullanarak sürekli büyüme ve gelişmeyi sağlamak,
+ Kaliteli ürünleri zamanında ve rekabetçi fiyatlarla sunmak, stratejilerimizi belirlerken müşteri istek ve beklentilerini dikkate almak, Bilgi birikimimiz ve teknik altyapımızı kullanarak tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için çözüm ortağı olmak

Çevre Politikası

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

+ Faaliyetlerimizin ve ürünlerimizin çevresel boyutlarını belirlemek, etkilerini ülkemizdeki mevzuata uyarak en aza indirmek,
+ Mümkün olan her durumda geri dönüşümü ve yeniden kullanılması için gayret göstermek,
+ Sebep olduğumuz kirliliği ve atıklarımızı azaltmak ve tehlikeli atıklarımızın çevresel etkisinin en aza indirgenmiş olarak bertarafını sağlamak,
+ Tedarikçilerimizi sağladığı mal ve hizmetlerin çevre boyutlan konusunda bilinçlendirmek,
+ Bu ilkeler ışığında çevre yönetim sistemimizi sürekli geliştirmektir.

SERTİFİKALARIMIZ

iso belgesi web-1